Kokrovy stránky - Odznaky, militárie a zajímavosti WW II

Kokrova válka

PF 2014

PF2014

Vše nejlepší do nového roku příznivcům hledání a historie přeje Kokr.

Po stopách Kettenkrada II.

motorkaNásledující den po nálezu článků z pásovky byla neděle a tak jsme opět vyrazili zkusit štěstí do téže lokality. Šli jsme tentokrát ve třech, zkusit jestli v těch lesích nenalezneme další válečné artefakty.

Po stopách Kettenkrada I.

 

motorkaÚnor byl milosrdný,co se sněhu týká,tak jsme zkusili s Juliusem tip, od pamětníka. Musím, ale přiznat, že tento typ nám přenechal jeden dobrý kamarád L....

 

 

PF 2013

pfVše nejlepší do nového roku 2013 a hodně pěkných nálezů všem hledačům a hledačkám přeje Kokr.

Vzpomínka na loňský rok 2012

Sraz 2012V červnu 15. až 17. proběhlo již tradiční setkání hledačů a všech příznivců hledání, již po několikáté v Hostinci Silniční Domky, nedaleko Českého Krumlova.

Návštěva oslav Plzně 2012

Návštěva oslav Plzně 2012Od roku 1990 se v Plzni v měsíci květnu každoročně pořádají oslavy nazvané Slavnosti svobody. Přijíždějí sem lidé, aby společně s obyvateli města, americkými veterány a jejich rodinnými příslušníky oslavili osvobození města.

Značka

Německá válečá značkaTento týden mi kamarád přivezl německou válečnou značku. Koukám, začíná písmeny WH, takže zkratka Wehrmacht, takže je to ona.

Největší tanková bitva na Moravě - Ořechov 1945

Největší tanková bitva na Moravě - Ořechov 1945  V sobotu 28.dubna 2012 proběhly vzpomínkové oslavy 67. výročí osvobození města Brna a ukončení války. V 10:30 byl pietní akt na pohřebišti v Ořechově u Brna za účasti historických jednotek a techniky.  13:00-15:30 bojové ukázky.

Přátelské setkání Silniční Domky 2012

Mapa srazu - Přátelské setkání Silniční Domky 2012

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční přátelské setkání na jihu čech ,které se koná pravidelně každým rokem. Dříve toto setkání bylo známé jako Rožmberský sraz hledačů.

Reportáž z akce Boršovské setkání

Ukázky detektorůTentokrát setkání War Centra Rudolec – předváděcí akce detektorů, proběhlo na jihu Čech a to v obci Boršov nad Vltavou.

Stránka:  1  2  další>

O autorovi

Kokrovy nálezy

Nejživější v chatu

Petr: Ahoj poradí nám někdo jaký detektor koupit pro začátečn&iac... » ukázat

Kubin: Prosim vas jaká cívka je nejvhodnější ta moje už odsloužila... » ukázat

> Vstup do chatu